Wybory - Biblioteka Zespołu Szkół, CKU w Gronowie

OGÓLNOPOLSKIE WYBORY KSIĄŻEK

Kochani! W przyszłym tygodniu, we wtorek 24 marca odbędą się w Naszej Szkole WYBORY KSIĄŻEK! Zdecydujcie, jakie książki w przyszłości zostaną zakupione do naszej biblioteki. Komisja wyborcza przejdzie po klasach z kartami do głosowania, na których wypiszecie tytuły najciekawszych książek, które czytaliście, lub które chcecie przeczytać. Zachęcamy również wszystkich chętnych do wrzucania swoich głosów bezpośrednio do urny, umieszczonej w bibliotece.

Po co?
W najbliższych latach biblioteki dostaną miliony złotych na zakup książek. Ponieważ statystyki czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży nie są dobre, a badania wskazują, że uczniowie nie przepadają za obowiązkowymi lekturami, redakcja miesięcznika "Biblioteka w Szkole" postanowiła zorganizować Ogólnopolskie Wybory Książek i dowiedzieć się u źródła, co chcą czytać sami zainteresowani.