Księgarnie - Biblioteka Zespołu Szkół, CKU w Gronowie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Księgarnie

Świat literatury

Wybrane i sprawdzone księgarnie internetowe, w których możemy polecić zakup książek do biblioteki.
Azymut
Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw AZYMUT posiada w ofercie publikacje naukowe, akademickie, edukacyjne, beletrystykę, literaturę dziecięcą, książki ilustrowane, multimedia, a także puzzle, gry planszowe
i logiczne. W Azymucie możemy nabyć łacznie 74 tys. tytułów z pnad 1800 wydawnictw. Tylko zakupy hurtowe
dla księgarni i bibliotek.
Weltbild
Księgarnia internetowa z bogatą ofertą książek, podręczników, ebooków, filmów i muzyki. W sprzedaży również akcesoria do domu i ogrodu, drobna elektronika i zabawki. Darmowa dostawa od 100 zł.
Głównym
dostawcą oferty książkowej i usług logistycznych dla sklepu internetowego Weltbild.pl jest należąca do gupy PWN firma Azymut.
Supersiódemka
Księgarnia-hurtownia z bogatą ofertą około 43 tys. tytułów książek i podręczników. Zakupy tylko dla księgarni
i bibliotek po uprzedniej rejestracji.
Księgarnia Tuliszków
Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki. Dużo wybór książek po atrakcyjnych cenach, sprowadzanych również na indywidualne zamówienie. Specjalna oferta dla szkół i bibliotek. Przy zamówniu powyżej 200 zł darmowa dostawa

i 6 % rabatu.
Lideria
Jedna z najstarszych księgarnii internetowych, działająca od 1998 r. Posiada w ofercie 73 tys. tytułów ksiażek, filmy, multimedia, muzykę i zabawki. Darmowa dostawa za zamówienie powyżej 190 zł.

Merlin
Jeden z najstarszych polskich sklepów internetowych. Swoją działalnośc rozpoczął jako ksiagarnia. Obecnie r
ozszerzył asortyment o zabawki, elektronikę użytkową, drobne RTV i AGD, kosmetyki, odzież oraz artykuły sportowe. Posiada w swojej ofercie blisko 320 tys. produktów.
Inbook
Księgarnia zajmująca czołowe miejsca w internetowej sprzedaży książek. W swojej ofercie posiada książki, płyty
z muzyką, filmy DVD i multimedia. Na stronie sklepu możemy dokonać również zakupu zegarków, artykułów wyposażenia domu, zabawek oraz artykułów szkolnych i biurowych.
Gandalf
Najlepszy sklep internetowy (w kategorii kultura) w roku 2010, 2011 i 2012 w rankingu tygodnika "Wprost" i portalu "Money.pl". Obecnie w bazie sklepu jest ponad 180 tysięcy produktów: książki właściwie z każdej kategorii tematycznej, począwszy od romansów i literatury pięknej, poprzez poradniki, albumy, a skończywszy na reportażach, publikacjach naukowych i podręcznikach. Ponadto na stronie znajdziemy bogaty wybór filmów, puzzli, książek audio

i e-książek.
Empik
S
klep internetowy sieci salonów Empik. W ofercie dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, dekoracji do domu, produktów i zabawek edukacyjnych, artykułów do relaksu
i pielęgnacji, rozwoju własnego, gier planszowych oraz gadżetów podróżniczych. Możliwość odbioru zamówienia
w jednym z 188 salonów w całej Polsce.
Matras
Sklep internetowy sieci księgarnii Matras. Zajmuje się sprzedażą książek, podręczników, artykułów szkolnych, zabawek i multimediów. Darmowa dostawa do jednej z 160 księgarnii w całej Polsce.
Aros
Dyskont książkowy, posiadający tysiące tytułów w atrakcyjnych cenach.

Swoje sklepy internetowe prowadzą również wszystkie wydawnictwa.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego