Filmy szkoleniowe Synergia - Biblioteka Zespołu Szkół, CKU w Gronowie

Filmy szkoleniowe Synergia

Seria wydana przez Wytwórnię Filmów Szkoleniowych Synergia.

Mowa ciała w praktyce
Sposób poruszania się, Uścisk dłoni, Postawa stojąca, Strefy psychologiczne, Układ miejsc przy stole, Postawa zamknięta i otwarta, Dominacja, Kontakt wzrokowy, Mimika twarzy, Mowa stóp, Gesty dłoni, Pewność siebie, Kłamstwo, Podejmowanie decyzji, Odzwierciedlanie, Błędy występujące
w interpretacji mowy ciała. W filmie występują : Cezary Żak, Krystian Wieczorek, Justyna Bartoszewicz. Czas trwania filmu: 31 min.

Obsługa klienta przez telefon
Jak rozpocząć obsługę klienta przez telefon? Jak zakończyć rozmowę przez telefon? Asertywność
w czasie rozmowy. Zasady stosowania automatycznej sekretarki. Jak sobie radzić z barierami komunikacyjnymi? Jak zarządzać pracą przez telefon? Trudne rozmowy. Różnica między informacją negatywną a pozytywną. Długość wypowiedzi w rozmowie telefonicznej. W filmie występuje m.in.: Joanna Trzepiecińska, Krzysztof Arsenowicz. Czas trwania filmu: 41 min.

Savoir-vivre w pracy
Zasady doboru ubioru na każdą okazję, Powitanie, Przepuszczanie w drzwiach, Do jakich drzwi należy pukać a do jakich nie, Zasady prezentacji i witania gości, Wizytówka, Poczęstunek i posiłki
w miejscu pracy, Telefon w firmie, Kultura języka, Zasady prowadzenia korespondencji elektronicznej, Wygląd miejsca pracy, Savoir-vivre w samochodzie, Zachowanie się w sytuacjach nietypowych.
W filmie występuje m.in
Grzegorz Gzyl, Krystian Wieczorek. Czas trwania filmu: 36 min.

Zakładam firmę
Analiza rynku - czy mój pomysł ma szansę powodzenia? Plan marketingowy, czyli co i jak zrobić, żeby moja firma zafunkcjonowała na rynku? Biznesplan, czyli moja firma na papierze i w dokumentach. Analiza mocnych i słabych stron firmy. Analiza finansowa firmy - czy to mi się opłaca? Formy prawne przedsiębiorstwa. Formalne procedury przy rejestracji firmy (film nie omawia zasady JEDNEGO OKIENKA). W filmie występuje: Paulina Kinaszewska. Czas trwania filmu: 41 min.

opisy na podstawie strony synergia.com.pl