Odwiedzin:
0

Trwa nabór do Szkół dla Młodzieży i Dorosłych oraz na nowe edycje kwalifikacyjnych kursów zawodowych

Oferujemy naukę w następujących typach szkół:

Szkoły dla młodzieży:

Szkoły dla dorosłych:

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Prowadzimy kursy w następujących zawodach:

Posiadamy nowocześnie pracownie: gastronomiczną, obsługi konsumenta, hotelarską oraz językową, a także 6 sal komputerowych. W każdej sali znajduje się projektor multimedialny, a w 7 salach są tablice interaktywne.

Zajęcia praktyczne w zawodach mechanicznych odbywają się w bogato wyposażonych warsztatach szkolnych, które posiadają m. in. spawalnię, stację diagnostyczną, nowoczesny park maszynowy, halę napraw samochodów, samochody i ciągniki przeznaczone do nauki jazdy.

W całej szkole i internacie wolny dostęp do Wi-Fi.

Dla miłośników sportów oferujemy zajęcia w siłowni, strzelnicy, kompleksie orlik oraz wyjazdy na basen. Jako jedyna szkoła w regionie posiadamy pole paintballowe.

Wszystkim uczniom oferujemy zakwaterowanie w internacie.

Uczniowie Naszej szkoły mogą korzystać z dodatkowego wsparcia w ramach projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Między innymi mogą uczęszczać na zajęcia: